اطلاعیه فوری تکمیل پروفایل الکترونیکی

تکمیل پروفایل الکترونیکی

یه اطلاع کلیه اعضای محترم جامعه روانشناسی و مشاوره می رساند ، رویکرد اصلی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ارایه کلیه خدمات بصورت الکترونیکی و غیرحضوری است و به این منظور از کلیه اعضای سازمان ، اعم از اعضای قدیم و اعضای جدید ، خواهشمند است از طریق لینک عضویت نسبت به تکمیل پروفایل کاربری شخصی و بارگذاری مدارک لازم اقدام فرمایند. 

https://my.pcoiran.ir 

همکارانی که در سامانه جدید مدیریت اعضای سازمان اطلاعات خود را تکمیل و بارگذاری نموده اند می توانند برای ورود با کد ملی خویش بعنوان نام کاربری و رمز دلخواه وارد سامانه شوند . بدیهی است تمام مکاتبات سازمان با اعضا (به صورت ثبت تیکت یا اعلان شخصی و عمومی) و امور مالی و عضویت و پروانه از طریق پروفایل جدید صورت خواهد پذیرفت. در صورتیکه هر عضو محترم  رمز عبور خویش را فراموش کرده باشد می تواند در خواست  بازنشانی رمز عبور را از طریق همین سامانه درخواست کند و بلافاصله در زمان بسیار کوتاه  یک کد اعتبارسنجی و رمز عبورموقت برای شماره تلفن همراه ایشان ارسال می‌گردد.

خواهشمند است قبل از ثبت نام یا ورود به سامانه مدیریت اعضا فایل های راهنما را که درسایت سازمان قرار داده شده است به دقت مشاهده و مطالعه فرمایید. 

پیشاپیش از همکاری  و مساعدت شما همکاران محترم سپاسگزاریم 

سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور

کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران می باشد.