"اطلاعیه" عضویت و صدور پروانه تخصصی تمام الکترونیکی شد

صدور پروانه تخصصی سازمان بصورت الکترونیکی و دارای کدیکتا

عضویت و صدور پروانه تخصصی تمام الکترونیکی شد و به تمام روان شناسان و مشاوران دارای پروانه کدیکتای QR و رمزینه که نشانگر نماد اعتماد الکترونیکی روانشناسان و مشاوران معتبر می باشد،  اختصاص داده می شود. از آنجا که رویکرد اصلی سازمان نظام روان شناسی و مشاوره ارایه کلیه خدمات بصورت الکترونیکی و غیرحضوری در کوتاه ترین زمان است از کلیه اعضای سازمان ، اعم از اعضای قدیم و اعضای جدید ، خواهشمند است از طریق لینک عضویت نسبت به تکمیل پروفایل کاربری شخصی و بارگذاری مدارک لازم اقدام فرمایند و پس از آن از طریق پروفایل خویش اقدام به احراز پروانه (اعضایی که قبلا پروانه دریافت کرده اند ) یا درخواست صدور پروانه ( اعضای متقاضی دریافت پروانه) فرمایند. 

https://my.pcoiran.ir 

همکارانی که در سامانه جدید مدیریت اعضای سازمان اطلاعات خود را تکمیل و بارگذاری نموده اند می توانند برای ورود با کد ملی خویش بعنوان نام کاربری و رمز دلخواه وارد سامانه شوند . بدیهی است تمام مکاتبات سازمان با اعضا (به صورت ثبت تیکت یا اعلان شخصی و عمومی) و امور مالی و عضویت و پروانه از طریق پروفایل جدید صورت خواهد پذیرفت. در صورتیکه هر عضو محترم  رمز عبور خویش را فراموش کرده باشد می تواند در خواست بازنشانی رمز عبور را از طریق همین سامانه درخواست کند و بلافاصله در زمان بسیار کوتاه  یک کد اعتبارسنجی و رمز عبورموقت برای شماره تلفن همراه ایشان ارسال می‌گردد.

خواهشمند است قبل از ثبت نام یا ورود به سامانه مدیریت اعضا فایل های راهنما را که درسایت سازمان قرار داده شده است به دقت مشاهده و مطالعه فرمایید. 

پیشاپیش از همکاری و مساعدت شما همکاران محترم سپاسگزاریم .


روابط عمومی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور

کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران می باشد.