افتتاح ساختمان جدید سازمان

ساختمان جدید سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره ساختمان جدید مرکزی سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره که قبلاً هیأت دولت به سازمان واگذار کرده بود، با پیگیری‌های مستمر و دستور معاون اول ریاست جمهوری در مهر ماه سال گذشته در اختیار سازمان قرار گرفت، پس از بازسازی صبح روز دوشنبه مورخ 99/07/07 با حضور اعضاء شورای مرکزی افتتاح گردید؛ ساختمان جدید دارای چهار طبقه و فضای مناسب برای انجام امور سازمان می‌باشد.

در ابتدا آقای دکتر افروز رئیس شورای مرکزی ضمن تشکر از آقای دکتر الهیاری رییس سابق سازمان اظهار نمودند، گرفتن یک ساختمان با این عظمت کار بسیار سنگینی است که قطعاً پیگیری مستمری داشته است؛ از زحمات دکتر حاتمی تشکر می‌شود که توانستند با مساعدت معاون اول ساختمان را در اختیار گیرند وبازسازی کنند.

 

سرکار خانم دکتر نوابی‌نژاد، عنوان داشتند: امروز گامی قابل ملاحظه در جهت ساختارسازی سازمان برداشته شده است که باید از دکتر حاتمی و تمام کسانی که در این راستا زحمت کشیدند، از دکتر الهیاری و سایرین قدردانی شود.

 

سایر اعضاء شورای مرکزی حاضر در مراسم، دکتر فریبرز درتاج، دکتر شفیع‌آبادی، دکتر بیرشک، دکتر حسینیان، دکتر بشارت، دکتر اسکندری و دکتر مداحی از اقدام شایسته و به موقع مدیریت سازمان و کلیه کسانی که در جهت گرفتن این ساختمان سازمان را یاری رساندند، تشکر نمودند. در ادامه از قسمت‌های مختلف ساختمان جدید بازدید بعمل آمد و جلسه شورای مرکزی در سالن ویژه این شوراء برگزار شد و دکتر حاتمی رئیس سازمان گزارشی از فرآیند در اختیار گیری ساختمان جدید و بازسازی آن و اسناد سازمان به اطلاع اعضاء شورای مرکزی رساند.


 
روابط عمومی سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور

پیوست ها

کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران می باشد.